Finanse dla Ciebie i Twojej Firmy

Uproszczone procedury

Finansowanie nowych Firm

Szybka decyzja

Ubezpieczenia urządzeń pomiarowych

Urządzenia pomiarowe to specjalistyczny sprzęt przenośny, stanowiący terenowe narzędzie pracy dla projektantów, inspektorów, kontrolerów, geodetów itp, To również aparaty, kamery i komputery. Jest to sprzęt niezwykle czuły ze względu na swoją dokładność, a z racji tego również wrażliwy na uszkodzenia. Z racji swojej przenośności i wysokiej wartości, urządzenia pomiarowe mogą być również bardziej narażone na kradzież. Dlatego mądrym ruchem jest wykupienie polisy ubezpieczeniowej. Ubezpieczenie się na wszelki wypadek z AJB Finance, to oprócz profesjonalnej obsługi, zysk na dobrej cenie.

Rodzaje ubezpieczeń urządzeń pomiarowych

Z racji zróżnicowanej funkcji, którą pełnią urządzenia pomiarowe, a co za tym idzie ich różnej wartości i środowiska pracy, każdą polisę wycenia się indywidualnie w zależności od rodzaju sprzętu. Urządzenia pomiarowe możemy wyposażyć w dwa rodzaje ubezpieczeń:

  • ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk – ubezpieczenie to obejmuje wszystkie szkody w posiadanych urządzeniach – zarówno wynikłe w wyniku zagrożeń żywiołowych takich jak pożary, powodzie i innego rodzaju nieprzewidywalne warunki atmosferyczne, problemy związane z zasilaniem – np. przepięcie na linii elektryczne, oraz uszkodzenia związane z aktami wandalizmu. Ubezpieczenie obejmuje również skutki kradzieży
  • ubezpieczenie przenośnego sprzętu elektronicznego – jest to ubezpieczenie dotyczące szkód, które mogą powstać wskutek eksploatacji – na przykład nieodpowiedniej obsługi, błędów w użytkowaniu, związanych z pomyłką bądź wynikających z braku kwalifikacji. Ubezpieczenie tego typu obejmuje również problemy wynikające z przyczyn elektrycznych i wandalizmu

Zalety naszych ubezpieczeń

AJB Finance proponuje kompleksową obsługę w dziedzinie ubezpieczenia Państwa sprzętu pomiarowego.Jeśli swoją dzialaność gospodarczą opieracie na pracy z takim sprzętem, nasza oferta będzie dla Was idealna. Z każdym klientem negocjujemy indywidualne warunki, nasza postawa wyraża otwartość i gotowość do podjęcia najbardziej skomplikowanych spraw. Skontaktujcie się z nami już dziś i otrzymajcie bezpłatną analizę posiadanej polisy i propozycję nowej, przygotowanej przez naszych specjalistów. Oprócz niskiej ceny nasze ubezpieczenie to zalety takie jak:

    • możliwość rozłożenia na raty, które nie zwiększą ceny samej polisy,
    • ubezpieczenie obowiązujące na terenie całego kraju

możliwość rozszerzenia ubezpieczenia na transport urządzeń

Ubezpiecz się z AJB Finance

Nasza firma może poszczycić się 17 – letnim doświadczeniem w branży, bogatymi kontaktami biznesowymi i wyjątkowym “Know How”, które pracuje na naszych klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przypisując mu stałego opiekuna. Nasze podejście jest w pełni profesjonalne, a zaangażowanie to pełne 100 %. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze i znajomości rynku, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa naprawdę unikalną ofertę. Załatwimy wszystkie potrzebne dokumenty, a Wasze dane będą u nas maksymalnie bezpiecznie. Zapraszamy do darmowych konsultacji.

Finansowa przewaga dla Twojego Biznesu

Zrozumienie Twoich finansowych potrzeb i celów jest dla nas priorytetem. Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania, które nie tylko odpowiadają Twojej obecnej sytuacji, ale także wspierają Twoje przyszłe cele.
Scroll to Top