Finanse dla Ciebie i Twojej Firmy

Uproszczone procedury

Finansowanie nowych Firm

Szybka decyzja

OC SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Ceny ubezpieczeń samochodów ciężarowych mają tendencję wzrostową i z roku na rok w tym zakresie musimy inwestować coraz większe fundusze. Wybór odpowiedniej firmy, która będzie wykonywała dla nas wysokiej jakości usługę oferując tym samym całkiem rozsądną cenę jest bardzo ciężkim zadaniem. Na rynku znajdziemy bardzo dużo firm, które oferują świadczenie usług z zakresu ubezpieczenia w bardzo niskiej cenie, lecz atrakcyjna oferta nie ma przełożenia na jakość zobowiązań wobec klienta. W kilku poniższych akapitach postaramy się przekonać Ciebie, że wybór naszej firmy AJB Finance jest bardzo korzystnym oraz optymalnym rozwiązaniem.

Co wyróżnia naszą firmę od reszty?

Na rynku mamy dostępne całe spektrum różnych ofert, w których każdy ubezpieczyciel obiecuje, że jego oferta jest tą najlepszą. Jako firma o bardzo długim doświadczeniu nie będziemy przyciągać Cię pięknymi słowami oraz frazesami bez żadnego pokrycia. Przedstawimy Ci fakty oraz postaramy się opowiedzieć nieco o naszej działalności, a wtedy sam będziesz mógł ocenić czy warto nam zaufać i skorzystać z naszej oferty.

 • Oferujemy bardzo bogate doświadczenie – Osoby zaangażowane w działalność spółki zdobywały swoje doświadczenie od roku 2000. Tak długi okres pracy w branży sprawia, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń naczep oraz samochodów ciężarowych.
 • Posiadamy bardzo szeroką ofertę – Szeroki wachlarz możliwych rozwiązań sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie mamy dostępne całe spektrum różnych opcji. Począwszy od obowiązkowego ubezpieczenia OC, aż po ubezpieczenie GAP, które chroni Twój samochód ciężarowy przed stratą wartości podczas szkody całkowitej.
 • Oferujemy sprawdzenie dotychczasowej polisy – Jeśli chcesz sprawdzić czy obecna polisa nie kosztuję za dużo, wtedy bardzo dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszej oferty niezobowiązującego sprawdzenia, czy cena usługi jest proporcjonalna do jakości.
 • Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów – W naszej firmie dbamy o wysoki standard oferowanej usługi, dlatego zatrudniamy jedynie najbardziej wyspecjalizowane grono pracowników, którzy są pasjonatami w swoje branży.
 • Zapewniamy 100% zaangażowanie – Wszystkie sprawy związane z dokumentami zawsze znajdują się po naszej stronie, dlatego nie musisz martwić się skomplikowanymi zagadnieniami oraz niejasnymi formalnościami. Nasi specjaliści zajmą się wszystkim za Ciebie i dostarczą wszelkie potrzebne dokumenty we wskazane przez Ciebie miejsce.

Jakie ubezpieczenia znajdziesz w naszej ofercie?

Duże doświadczenie na rynku ubezpieczeń samochodów ciężarowych sprawiło, że mamy świadomość potrzeb oraz wymagań klienta. Dlatego też nasza oferta zawiera bardzo szerokie spektrum różnych rozwiązań, które powinny zaspokoić nawet najbardziej wymagającego partnera. Zdajemy sobie sprawę z różnych oczekiwań odnośnie ubezpieczenia, więc w skład proponowanych usług wchodzą zarówno podstawowe rodzaje ubezpieczeń, jak i te niestandardowe.

 • Ubezpieczenie OC – Jest to najbardziej podstawowa forma ubezpieczenia ciągników siodłowych, która chroni nas w razie kolizji spowodowanej z naszej winy. Dzięki temu zabezpieczeniu nie zostaniesz obciążony kosztami naprawy pojazdu lub leczenia poszkodowanego. Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie w AJB Finance? Oferujemy bardzo korzystną ofertę zniżek dla naszych klientów oraz pomagamy w powypadkowych sprawach technicznych oraz prawnych.
 • Autocasco – Jest to nieobowiązkowa forma ubezpieczenia ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych, naczep, która zabezpiecza Twój pojazd w przypadku wystąpienia zdarzeń losowych takich jak zniszczenie lub kradzież. Nawet najlepszemu kierowcy może przytrafić się przykre zdarzenie, które wygeneruje niepotrzebne koszta. Wybierając autocasco w naszej firmie otrzymujesz gwarancje, że Twój samochód ciężarowy będzie odpowiednio chroniony.
 • NNW – Oprócz bezpieczeństwa pojazdu bardzo ważną kwestią jest również zdrowie ludzi, którzy pracują w Twojej firmie. NNW to ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, które zapewni pracownikom finansowanie leczenia nabytych urazów oraz uszczerbków na zdrowiu podczas godzin pracy. Z AJB Finance zadbasz o zdrowie ludzi pracujących w Twojej firmie, Twój stan konta oraz czystą głowę, gdyż nie będziesz musiał przejmować się konsekwencjami ewentualnych zdarzeń losowych.
 • OCP – Jeśli szukasz ubezpieczenia, które zabezpieczy Cię od odpowiedzialności cywilnej za opóźnienia związane z dostarczeniem towaru, wtedy tego typu oferta z pewnością będzie dla Ciebie bardzo interesująca. Długa trasa, wiele kilometrów do pokonania to także wiele opóźnień, korków oraz innych zdarzeń losowych, które wpływają na tempo jazdy i zwiększają szansę na niedopełnienie warunków umowy. Możesz zostać również ofiarą kradzieży, wieziony Towar może ulec zniszczeniu lub awarii. Dzięki ubezpieczeniu OCP w naszej firmie pozbędziesz się tego typu problemów, gdyż w razie jakichkolwiek nieprzewidzianych sytuacji Twój klient otrzyma stosowne zabezpieczenie.
 • Ubezpieczenie licencji transportowej – Nowelizacja przepisów wniosła obowiązek posiadania odpowiedniego zabezpieczenia finansowego na każdy pojazd znajdujący się w naszej firmie. Jeśli jednak zdecydujesz się na ubezpieczenie tego typu w AJB Finance, nie będziesz potrzebował całości wymaganej kwoty.

Jesteśmy specjalistami w swoje branży i dbamy, żeby oferowana cena naszych usług była proporcjonalna do jakości ubezpieczenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszymi wyspecjalizowanymi przedstawicielami, którzy powiedzą Ci więcej na temat firmy oraz przedstawią Ci więcej szczegółów odnośnie każdego punktu z naszej oferty.

Niezobowiązujące sprawdzenie dotychczasowej polisy

Posiadacie już Państwo polisę, jednakże macie wątpliwości co do jej wysokości? Wydaje się być nieco zbyt droga? Nie zapewnia wszystkiego czego potrzebujecie? Skontaktujcie się z nami, a całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań przeanalizujemy Wasze dotychczasowe ubezpieczenie. Nasz profesjonalny zespół, który posiada obszerną wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne, wnikliwie przyjrzy się polisie z każdej możliwej strony. Postaramy się znaleźć dla Państwa odpowiednie rozwiązanie i zaprezentować również swoje atrakcyjne produkty. Warto rozważyć taką analizę, gdyż nic ona nie kosztuje, ani do niczego nie zobowiązuje, a pozwala na znaczne poszerzenie własnej wiedzy na temat ubezpieczeń transportu ciężkiego.

Ubezpieczamy również pojazdy w leasingu lub na kredyt

Naszą ofertę kierujemy również do Klientów którzy mają pojazdy w kredycie lub leasingu. Jest to bardzo ważne, ponieważ nie każdy bank czy firma leasingowa akceptuje każde ubezpieczenie czy ubezpieczyciela. Nasze ubezpieczenia gwarantują między innymi stałą wartość pojazdu, brak amortyzacji czy udziału własnego. Większość firm leasingowych wymaga opłacenia składki jednorazowo, co przy ubezpieczeniu floty samochodów ciężarowych może wiązać się z dużymi kosztami. Zamiast wybierać często droższy wariant ubezpieczenia przez firmę leasingową, umożliwiamy naszym Klientom zakup polisy w systemie ratalnym.

Każdemu z klientów oferujemy:

 • podpisanie umowy w odpowiednim dla Państwa miejscu i czasie,
 • minimum formalności,
 • profesjonalne doradztwo przed podpisaniem umowy jak i w całym okresie jej trwania,
 • darmową, niezobowiązującą analizę dotychczasowej polisy ubezpieczeniowej.

Finansowa przewaga dla Twojego Biznesu

Zrozumienie Twoich finansowych potrzeb i celów jest dla nas priorytetem. Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania, które nie tylko odpowiadają Twojej obecnej sytuacji, ale także wspierają Twoje przyszłe cele.
Scroll to Top