LEASING NACZEP Z CHŁODNIĄ

Jeżeli prowadzicie Państwo działalność związaną z transportem towarów wymagających przechowywania w stałych, niskich temperaturach i rozważacie zakup naczepy z chłodnią, warto porównać różne możliwości sfinansowania nabycia tego rodzaju naczepy. Leasing naczepy chłodni bywa najkorzystniejszą formą pozyskania dofinansowania na poszerzenie oferty przedsiębiorstwa i nasi doradcy z pewnością wskażą ofertę najlepszą dla Państwa firmy.

Leasing naczep z chłodnią

Oferta leasingu naczepy z chłodnią jest przeznaczona zarówno dla firm transportowych istniejących na rynku od wielu lat, jak i dla nowych przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają działalność. Nasi klienci decydują o tym, które naczepy są im potrzebne i sami wybierają najlepsze dla siebie modele, zaś Firma AJB Finance zapewnia fachowe doradztwo w wyborze najkorzystniejszych form finansowania, w zależności od potrzeb firmy i jej sytuacji. Nasi specjaliści wyjaśniają wszystkie zagadnienia związane z leasingiem naczep chłodni i organizują wszystkie działania prowadzące do uzyskania leasingu, co pozwala przedsiębiorcom zaoszczędzić czas i uniknąć błędów. Większość formalności odbywa się drogą elektroniczną, a podpisanie umowy odbywa się w miejscu i czasie dogodnym dla Klienta.

Leasing z AJB Finance

Celem AJB Finance jest wspieranie pozyskiwania finansowania na rozwój mikroprzedsiębiorstw, a także małych, średnich i dużych firm. Naszą mocna stroną są wysokie kwalifikacje naszych doradców i bardzo dobra znajomość często zmieniających się procedur. Indywidualnie podejście do każdego klienta oznacza, że nawet negatywna historia w BIK, czy KRD nie dyskwalifikuje firmy w skorzystaniu z oferty leasingowej. Procedura przygotowania dokumentów leasingowych jest ograniczona do minimum, a wybór oferty leasingowej odpowiada potrzebom przedsiębiorcy:

  • różne rodzaje leasingu: operacyjny, finansowy i zwrotny,
  • wysokość rat spłaty leasingu: raty równe, malejące, balonowe lub sezonowe,
  • możliwość uzyskania finansowania w walutach obcych,
  • możliwość uzyskania finansowania 100% wartości naczepy – bez konieczności wkładu własnego,
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń,
  • możliwość wliczenia ubezpieczenia do rat leasingowych,

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej oraz doradztwie gospodarczym. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na wspólny sukces. Stąd nasze doświadczenie oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Dlatego współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

kontakt