LEASING NACZEP

Leasing naczep w AJB Finance to połączenie profesjonalnego podejścia i maksymalnego zaangażowania, by skroić dla Państwa potrzeby finansowania na miarę. Nasza oferta skierowana jest do nowych spółek prawa handlowego, firm transportowych, również istniejących, a także na własny użytek. kilkunastoletnie doświadczenie na rynku umożliwiło nam zdobycie nie tylko doświadczenia, ale również bazy kontaktów biznesowych. Takie połączenie zapewnia, że jesteśmy krok przed konkurencją. Drodzy Klienci, wykonajcie ten krok razem z nami! Wybierając nasze usługi finansowe zapewnicie Państwo swojemu biznesowi nowy bodziec do szybszego rozwoju.

AJB Finance – Wasz ulubiony broker finansowy

Szczycimy się indywidualnym podejściem do każdego Klienta, żadnej ze spraw nie skreślając na starcie, z powodu łatki “zbyt trudna”. Bazując na naszym doświadczeniu jesteśmy w stanie znaleźć optymalne rozwiązanie w każdym przypadku. Zależy nam na oszczędności Państwa czasu, tak samo jak pieniędzy, dlatego załatwiamy wszelkie formalności, związane nie tylko z samym procesem leasingowym, ale również z ubezpieczeniem i rejestracją pojazdu. Do każdego Klienta przydzielamy ponadto stałego opiekuna. Od lat stawiamy na wysokie kwalifikacje – w tak dynamicznie zmieniającym się świecie przepisów prawnych i procedur bankowych, aby być konkurencyjnym należy być cały czas na bieżąco. Z kwalifikacji wynika znajomość procedur. Dzięki niej gwarantujemy, że wniosek nie zostanie odrzucony z powodu błędnego wypełnienia. To ważne, ponieważ odrzucenie wniosku może spowodować obniżenie oceny kredytowej w BIK.

Finansowanie naczep – leasing z AJB Finance

AJB Finance to fachowe doradztwo i oferta dopasowana do Państwa potrzeb. Nie stosujemy niedomówień i niejasnych przepisów – na życzenie Klienta wyjaśniamy wszelkie wątpliwości dotyczące leasingu i przedstawiamy wady i zalety. Może być to pomocne z racji szerokiego wachlarza dostępnych finansowań. Możemy zaproponować leasing operacyjny, zwrotny lub finansowy. Również wybór rodzaju rat nie jest ograniczony do jednej pozycji – nasi Klienci mogą wybierać między ratami równymi, malejącymi, balonowymi i sezonowymi. Dajemy możliwość wyposażenia się w naczepę nawet przy niskim wkładzie własnym, przy finansowaniu walutowym. Finansujemy pojazdy w wieku do 15 lat, a nawet starsze, a przy używanych nie wymagamy wyceny rzeczoznawcy. Maksymalny okres leasingowy to 84 miesiące, Z AJB Finance nasi Klienci mogą liczyć na niskie oprocentowanie i atrakcyjne pakiety ubezpieczeń, możliwe do wliczenia w raty leasingowe. Cały proces odbywa się elektronicznie, jedynie podpisanie umowy odbywa się w obecności Klienta. Wobec tego wymogu stawiamy na mobilność – podpis składany jest w najbardziej dogodnym miejscu i czasie. Stawiamy na maksymalnie uproszczony proces przyznawania leasingu – potrzebujemy jedynie podstawowego zestawu dokumentów – dowodu osobistego, wpisu do CEIDG, faktury proforma oraz specyfikacji naczepy wraz ze skanem dowodu rejestracyjnego. Dokumentów finansowych wymagamy jedynie w przypadku bardzo niskiego wkładu własnego lub jego braku.

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej oraz doradztwie gospodarczym. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na wspólny sukces. Stąd nasze doświadczenie oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Dlatego współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

kontakt