LEASING NACZEP WYWROTEK

Jeśli szukacie Państwo środków finansowych na zakup przyczepy wywrotki do swojej firmy, warto rozważyć finansowanie w postaci leasingu. Firma ABJ Finance wyjaśni różnice między różnymi ofertami i pomoże wybrać najkorzystniejszą dla Państwa firmy strukturę finansowania nowych zakupów, niezależnie od tego, czy firma świadczy usługi już od wielu lat, czy dopiero planują Państwo rozpocząć działalność lub rozszerzyć jej zakres. W wielu wypadkach leasing okazuje się najkorzystniejszym sposobem pozyskania środków na zakup lub rozszerzenie taboru samochodowego.

Doradztwo w wyborze leasingu

Celem AJB Finance jest wspieranie pozyskiwania finansowania na rozwój małych, średnich i dużych firm. Nasi klienci wybierają modele naczep nawrotek, które będą dopasowane do ich potrzeb i wymagań ich klientów, zaś firma AJB Finance zapewnia fachowe doradztwo w wyborze najkorzystniejszych form finansowania, w zależności od sytuacji przedsiębiorcy. Na naszej stronie internetowej udostępniamy kalkulator, który pozwala klientom samodzielnie sprawdzić koszty różnych wariantów leasingowych. Nasi doradcy nie tylko wyjaśniają wszelkie wątpliwości związane z leasingiem naczepy wywrotki, ale także wyręczają klientów w dopełnieniu wszystkich formalności, co pozwala zaoszczędzić przedsiębiorcom czas. Po uzyskaniu decyzji leasingowej również rejestrujemy i ubezpieczamy naczepy.

Leasing z AJB Finance

Dzięki doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom naszych doradców nasi klienci mogą liczyć na rzetelne doradztwo i wybór najlepszych rozwiązań dla każdej firmy, zarówno tych z wieloletnim doświadczeniem w branży, jak i takich, które dopiero szukają swojego miejsca na rynku. Znajomość zmiennych procedur leasingowych oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwala wybrać optymalne rozwiązania finansowe, nawet dla firm z negatywną historią w BIK i KRD. Wśród ofert leasingowych są dostępne:

  • różne rodzaje leasingu: operacyjny, finansowy i zwrotny,
  • różną wysokość rat leasingu: raty równe, malejące, balonowe lub sezonowe,
  • możliwość uzyskania finansowania w walutach obcych,
  • możliwość uzyskania finansowania 100% wartości naczepy,
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń,
  • możliwość wliczenia ubezpieczenia do rat leasingowych.

Skontaktuj się z nami!

Zachęcamy do kontaktu wszystkich, którzy mają jakiekolwiek pytania dotyczące kredytów, leasingu lub ubezpieczeń. Odpowiemy na każde pytanie oraz doradzimy, które finansowanie jest dla Państwa najkorzystniejsze.

leasing kredyt ubezpieczenia
Scroll to Top
Przewiń do góry