LEASING CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH

Leasing to jedna z najpopularniejszych form finansowania dla przedsiębiorców. Zaletą leasingu, w porównaniu do kredytu bankowego jest szybka procedura oraz minimalna ilość dokumentów, często ograniczająca się do podstawowych dokumentów rejestrowych firmy. Jeśli szukasz finansowania do swojej firmy za pomocą leasingu zaufaj specjalistom z Ajb Finance. Wieloletnie doświadczenie i najwyższy profesjonalizm w obsłudze powodują, że warto skorzystać z leasingu ciągnika siodłowego wspólnie z nami!

Zakres leasingu ciągników siodłowych w Ajb Finance

Szczycimy się indywidualnym podejściem do Klienta, dzięki któremu jesteśmy w stanie zagwarantować obsługę na najwyższym poziomie i potrafimy rozwiązywać trudne sprawy. Szczególnie, że nasza oferta obejmuje naprawdę szerokie spektrum propozycji leasingu ciągników siodłowych. Umożliwiamy sfinansowanie ciągnika siodłowego nawet bez posiadania wkładu własnego. Finansujemy nowe i używane ciągniki siodłowe z minimalną wpłatą. Istnieje możliwość sfinansowania ciągnika bez wpłaty własnej. Przy używanych ciągnikach siodłowych istnieje możliwość finansowania bez wyceny rzeczoznawcy. W Ajb Finance możesz wnioskować również o leasing ciągnika z normą emisji spalin EURO-3! W kwestii ciągników używanych, możesz ubiegać się o finansowanie bez wyceny rzeczoznawcy. Maksymalny okres leasingu wynosi 72 miesiące. Oferujemy niskie oprocentowanie i atrakcyjne pakiety ubezpieczeń.

Najważniejsze zalety leasingu ciągnika siodłowego

Najważniejsze zalety, to szybka i uproszczona procedura. Proponujemy leasing zarówno dla nowych, jak i istniejących już firm transportowych i spółek prawa handlowego. Możemy zaproponować finansowanie w formie leasingu operacyjnego, finansowego lub zwrotnego. Natomiast raty mogą być uregulowane w formie rat równych, malejących, balonowych lub sezonowych.

Dlaczego Ajb Finance?

W Ajb Finance stawiamy na profesjonalizm. Wyraża się on w naszym doświadczeniu, dzięki któremu dynamicznie zmieniające się warunki kredytowe i leasingowe nie mają prawa nas zaskoczyć. Z radością odpowiemy na wszystkie trapiące Cię obawy i wątpliwości, zamiast nachalnego namawiania, przedstawiając wady i zalety leasingu. Znajomość procedur natomiast stanowi gwarancję, że wniosek nie zostanie odrzucony z powodu błędów we wniosku leasingowym. Wnioski naszych Klientów zawsze są weryfikowane przez nasz zespół, co skutkuje wysoką skutecznością przyznawalności finansowania dla naszych Klientów. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności, a na czas procesu leasingowego Twoich spraw będzie pilnował stały opiekun, który będzie również do dyspozycji przez cały okres Twojej umowy leasingowej.. Szczycimy się również mobilnością – tylko umowę musisz podpisać własnoręcznie, jednak w najbardziej dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Z nami, dzięki bogatemu doświadczeniu i kontaktach biznesowych będziesz krok przed konkurencją!

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej oraz doradztwie gospodarczym. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na wspólny sukces. Stąd nasze doświadczenie oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Dlatego współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

kontakt