Inne ubezpieczenia

W naszej bogatej ofercie proponujemy również ubezpieczenia firmowe, turystyczne oraz domów i mieszkań.

Turystyczne

Dają poczucie komfortu spokojnych i bezpiecznych wakacji. W ramach tego ubezpieczenia zakład ubezpieczeń nie tylko pokrywa koszty ewentualnego leczenia ale również zapłaci za zagubiony/ utracony bagaż. W razie potrzeby pokryje koszty ratownictwa podczas ekstremalnych (i nie tylko wypraw). Możesz rozszerzyć również odpowiedzialność o ryzyko OC. Z tego ryzyka pokryjesz wszelkie szkody wyrządzone osobom trzecim podczas przykładowo uprawiana różnego rodzaju sportów jak narty, snowboard czy też rolki.

Firmowe

Ubezpieczenia dopasowane do potrzeb dużych przedsiębiorstw, jak i małych i średnich firm.  Korzystamy z doświadczeń na rynkach międzynarodowych ,  a także znajomości specyfiki polskiego rynku. Każdą działalność ubezpieczymy w zakresie odpowiadającym specyfice danej firmy.

Mieszkań /domów

Gwarantuje finansową rekompensatę szkód powstałych w samym domu/ mieszkaniu, lub elementach ruchomych. Na wypadek zalania, pożaru czy też kradzieży nie musisz się martwić o swój majątek. Składki są bardzo niskie w stosunku do ochrony jaka jest proponowana.
-odpowiedzialność cywilna stanowi zabezpieczenie finansowe, które jest potrzebne nie tylko przedsiębiorcom czy firmom, ale także każdej osobie, która wykonuje czynności życia codziennego.

Zachęcamy do podjęcia współpracy.

AJB Finance – Twój doradca w biznesie