Finanse dla Ciebie i Twojej Firmy

Uproszczone procedury

Finansowanie nowych Firm

Szybka decyzja

AutoCasco ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych

W odróżnieniu od ubezpieczenia OC AUTO CASCO opłacać można dobrowolnie – brak tego ubezpieczenia w pakiecie kierowcy nie niesie za sobą konsekwencji prawnych. Nie oznacza to jednak, że świadczenie jest bezwartościowe. Wręcz przeciwnie – w transporcie ciężkim istnieje bardzo duże ryzyko wypadków i nieprzewidzianych zdarzeń losowych, które bez wsparcia ubezpieczyciela trudno jest rozwiązać.

Kierowcy pokonujący tysiące kilometrów rocznie narażeni są na kradzieże, zniszczenia pojazdów i wiele innych wypadków. Warto więc inwestować w ubezpieczenie AUTO CASCO samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych lub naczep, które pomaga firmom transportowym pokryć całość lub część szkód poniesionych w związku z losowymi zdarzeniami. W AJB Finance proponujemy Państwu atrakcyjne warunki umów AUTO CASCO. Zależy nam na oferowaniu niewygórowanej i konkurencyjnej ceny składki w zamian za należytą ochronę Państwa majątku.

Potrzebujesz gotówki zapytaj o faktoring

Ubezpieczenie AUTO CASCO – wymierne korzyści dla firm transportowych

W AJB Finance stawiamy na przejrzyste warunki ubezpieczenia. Klienci pragnący podpisać umowę z doświadczonym zespołem naszej firmy są szczegółowo informowani o zakresie świadczenia, sumie ubezpieczenia oraz innych, ważnych elementach umowy. Proponujemy ubezpieczenie AUTO CASCO ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych oraz naczep w konkurencyjnych cenach. Zarówno nowi właściciele firm transportowych, jak i osoby szukające tańszej polisy mogą liczyć na kompleksową pomoc naszych doradców.

Rozmowa z konsultantami AJB Finance nic nie kosztuje, a dodatkowo osoby zainteresowane ofertą mogą uzyskać darmową wycenę swojej polisy bez jakichkolwiek zobowiązań. Podczas zdobywania naszego kilkunastoletniego doświadczenia obsłużyliśmy setki klientów, oferując im korzystne warunki AUTO CASCO, a także kredyt i leasing. Firmy transportowe decydujące się na współpracę z AJB Finance mogą liczyć na pomoc naszego zespołu zarówno w sferze finansowej, technicznej i prawnej. Domeną naszej działalności jest kompleksowa obsługa, dlatego ubezpieczenie AUTO CASCO to szeroki zakres pomocy w trakcie zdarzenia losowego.

Dlaczego AUTO CASCO w AJB Finance się opłaca?

Jako zespół AJB Finance staramy się pokazać przedsiębiorcom z branży transportowej, że ubezpieczenie AUTO CASCO naczep, samochodów ciężarowych, czy ciągników siodłowych może równoważyć ponoszone nakłady finansowe i otrzymywane korzyści. Doskonale rozumiemy specyfikę transportu ciężkiego i to z myślą o jego szczególnych wymaganiach przygotowaliśmy naszą ofertę. Dla nas liczy się gwarancja, którą Państwu dajemy – w przypadku jakichkolwiek zdarzeń losowych możecie liczyć na naszą pomoc w sferze finansów, prawa i nie tylko.

Współpraca z AJB Finance w ramach ubezpieczenia AUTO CASCO w transporcie ciężkim to przede wszystkim:

  • pewność, że otrzymają Państwo pomoc od profesjonalnego zespołu, zdobywającego doświadczenie od kilkunastu lat,
  • kompleksowe doradztwo, poszukiwanie najlepszych warunków polisy oraz niezobowiązująca, darmowa wycena ubezpieczenia,
  • korzystna oferta, której koszt wliczyć można w opłacany leasing za samochody ciężarowe lub naczepy,
  • gwarancja szybkiej wypłaty odszkodowania, które pozwoli firmie wrócić do regularnego planowania tras i dysponowania auta ciężarowego do załadunków,
  • możliwość zawarcia ubezpieczenia na jeden pojazd lub całą flotę firmy transportowej.

Poruszanie się ciągnikami siodłowymi po drogach i coroczne przemierzanie tysięcy kilometrów z naczepami niesie potężne ryzyko dla właściciela firmy transportowej. Współpraca z AJB Finance niwelować ma ewentualne szkody związane ze zdarzeniami losowymi, a także pomagać ma w jak najszybszym powrocie firmy transportowej do regularnej działalności.

leasing bez bik i krd

Niepotrzebne ryzyko, czyli brak ubezpieczenia AUTO CASCO w samochodzie ciężarowym

Choć AUTO CASCO nie jest ubezpieczeniem obowiązkowym, to jego brak może nieść za sobą potężne skutki finansowe. Transport ciężki wiąże się najczęściej z przemierzaniem międzynarodowych tras, a stwierdzenie kradzieży lub zniszczenia pojazdu za granicą bez znajomości prawa, czy kontaktu z serwisem może oznaczać ogromne koszty. Opłacając dobrowolne ubezpieczenie AUTO CASCO samochodów ciężarowych ogranicza się wydatki ponoszone ze skutkami zdarzeń losowych, które w całości lub części pokrywane są przez ubezpieczyciela. Nie pozostawiamy Państwa w trudnej sytuacji, lecz sumiennie wywiązujemy się ze swoich obowiązków, doskonale rozumiejąc specyfikę transportu ciężkiego.

Najkorzystniejsze warunki AUTO CASCO w AJB Finance

Właścicieli firm transportowych zachęcamy już teraz do bezpłatnych konsultacji z naszymi doradcami. Nawet, gdy posiadają Państwo aktualną polisę AUTO CASCO nasi pracownicy przygotują analizę dotychczasowej umowy i zestawią ją z warunkami proponowanymi przez AJB Finance bez żadnych zobowiązań. Przygotowywana w naszym biurze oferta odpowiada na indywidualne oczekiwania firmy transportowej – jesteśmy w stanie objąć polisą AUTO CASCO tylko jeden samochód ciężarowy lub całą flotę pojazdów w Państwa przedsiębiorstwie.

AUTO CASCO w leasingu, kredycie.

Specjalizujemy się również w leasingu czy kredytach. Dlatego jeśli zastanawiacie się Państwo nad tą formą finansowania, lub już z niej korzystacie, ale stoicie przed wyborem odpowiedniej polisy, sprawdźcie co mogą zaoferować Wam nasi specjaliści. Szczycimy się naszym doświadczeniem w sektorze finansowym, co w sytuacji dużych wymagań banków jest cenną przewagą, gdy przychodzi moment dobrania odpowiedniego ubezpieczenia Auto Casco. W naszej prognozie analizujemy wszystkie podstawowe zmienne, takie jak wartość pojazdu, gwarantowaną sumę ubezpieczenia, czy zwyżkę za leasing jeśli występuje. Dzięki temu oferta którą możemy Państwu zaproponować jest bardzo korzystna, a koszt polisy można wliczyć w koszt raty leasingowej.

Poza ubezpieczeniami oferujemy atrakcyjny kredyt, leasing, czy usługi z zakresu BHP. Doświadczenie to nasza najważniejsza zaleta!

Finansowa przewaga dla Twojego Biznesu

Zrozumienie Twoich finansowych potrzeb i celów jest dla nas priorytetem. Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania, które nie tylko odpowiadają Twojej obecnej sytuacji, ale także wspierają Twoje przyszłe cele.
Scroll to Top