LEASING NACZEP PLANDEK

Zakup bezpiecznych i funkcjonalnych naczep plandek często pomaga zwiększyć możliwości transportowe firmy i wpływa na jej lepszą pozycję na rynku. Profesjonalne plandeki oznaczają jednak duże wydatki dla przedsiębiorców, którzy nie zawsze mogą sobie pozwolić na wygospodarowanie takich środków, nie zawsze też mają odpowiednią zdolność kredytową, albo nie mają wystarczająco dużo czasu na przejście przez długie procedury uzyskania finansowania. Zawsze warto zwrócić uwagę na możliwość leasingu, który może się okazać dla firmy najkorzystniejszym sposobem zwiększenia konkurencyjności.

Korzyści z leasingu naczep plandekowych

Naczepy plandekowe są bardzo popularne na drogach europejskich i wiele firm transportowych dba o to, by posiadać taki rodzaj transportu w swoim taborze. Leasing naczep plandek mieści się w działalności firmy AJB Finance, która, dbając o rozwój przedsiębiorstw swoich klientów, przygotowała dla swoich klientów specjalne oferty. Leasing naczepy plandeki jest dostępny zarówno dla firm z dużym doświadczeniem, jak i dla nowopowstałych, które dopiero rozpoczynają swoją działalność i nie mają jeszcze historii kredytowej, albo nie mają czasu na przejście długich procedur kredytowych. Z uwagi na odliczenia podatkowe często okazuje się, że leasing naczepy plandeki jest idealnym rozwiązaniem finansowym dla firmy.

Leasing naczepy plandeki w AJB Finance

Firma AJB Finance od 17 lat zatrudnia doświadczonych specjalistów z dużą wiedzą, którzy indywidualnie podchodzą do potrzeb każdej firmy i doradzają najkorzystniejszą formę finansowania pojazdów. Klienci AJB Finance cenią jej pracowników za pomoc w doborze najbardziej odpowiedniego wariantu leasingu, w zależności od sytuacji firmy. Mobilni doradcy dostosowują się do potrzeb klientów i dojeżdżają we wskazane przez nich miejsca spotkań, wyjaśniają wątpliwości, ułatwiają przejście przez formalności, a nawet zajmują się zarejestrowaniem i ubezpieczeniem auta. Na stronie AJB Finance znajduje się kalkulator finansowy, który jeszcze przed rozmową z doradcą pozwala klientom samodzielnie sprawdzić przybliżone koszty różnych wariantów finansowych leasingu.

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-prawnej, jak i doradztwie gospodarczym. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na sukces. Nasze doświadczenie w zakresie ubezpieczeń, leasingu, itp. oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

kontakt

 • 71 30 70 380
  607 593 812
  536 555 711
 • biuro@ajbfinance.pl
 • AJB Finance Sp. z o.o.
  Leszczyńskiego 4/29
  50-078 Wrocław