LEASING SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Jeśli prowadzicie Państwo firmę transportową, lub macie zamiar taką firmę prowadzić niezbędne jest posiadanie samochodu ciężarowego. Dogodną formą nabycia potrzebnego środka transportu jest leasing samochodu ciężarowego. Zachęcamy do skorzystania z oferty leasingu AJB Finance, ponieważ mamy wyspecjalizowanych pracowników z długoletnim stażem w branży finansowej. Każdy nasz doradca w sposób indywidualny dopasuje ofertę do potrzeb Klienta. Celem AJB Finance jest wyszukanie optymalnych rozwiązań leasingowych i satysfakcja Klienta.

Leasing ciężarówek – błyskawiczny proces weryfikacji

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców z branży transportowej, zarówno dla nowych firm i spółek prawa handlowego, jak i posiadających już pozycję na rynku. Okres, na jaki może zostać zawarta umowa leasingu samochodów ciężarowych, określany jest na podstawie stawki amortyzacji. Określa ona jaka część może być rozliczona w kosztach w ciągu roku – w tym wypadku minimalny okres finansowania to 2 lata. Załatwianiem wszelkich formalności zajmuje się nasza firma. Do decyzji leasingowej potrzebujemy jedynie podstawowych dokumentów Klienta. Cała procedura odbywa się droga elektroniczną. W przypadku pozytywnej weryfikacji po naszej stronie leży przygotowanie wszystkich dokumentów i umówienie się z Klientem na podpisanie umowy, w najdogodniejszym dla niego miejscu i czasie.

Jeśli leasing samochodu ciężarowego, to AJB Finance

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, ugruntowanej pozycji i kontaktom biznesowym, jesteśmy w posiadaniu doskonałego Know-How w dziedzinie leasingu pojazdów ciężarowych. Na każdym etapie procesu dokładamy wszelkich starań, aby nasz Klient otrzymał najlepszą możliwą ofertę. Jeszcze przed podpisaniem umowy służymy fachowym doradztwem, by wyjaśnić wszelkie niejasności i wątpliwości Klienta. Przedstawiamy zalety i wady leasingu. W 100% załatwiamy wszystkie formalności związane z pozyskaniem finansowania – od weryfikacji i analizy, po rejestrację i ubezpieczenie samochodu ciężarowego. Każdy z naszych Klientów traktowany jest indywidualnie, otrzymuje stałego opiekuna, który dopilnuje wszelkich spraw związanych z leasingiem. Wyróżniamy się profesjonalizmem, wysoko wykwalifikowaną kadrą, znajomością procedur i przepisów prawnych.

Leasing ciężarówki – rodzaje finansowania

W naszej ofercie posiadamy:

 • leasing operacyjny – leasingodawca przekazuje leasingobiorcy na określony czas prawo do użytkowania przedmiotu leasingu, w zamian za raty leasingowe, leasingobiorca ma możliwość wykupu przedmiotu leasingu
 • leasing finansowy – oparty na podobnych zasadach co leasing operacyjny, inna jest forma opodatkowania, po ostatniej racie, klient staje się właścicielem przedmiotu leasingu
 • leasing zwrotny – rozwiązanie dla firm znajdujących się w trudniejszej sytuacji finansowej, leasingodawca kupuje od leasingobiorcy np. samochód ciężarowy i przekazuje mu w użytkowanie w zamian za raty leasingowe
 • leasing techniczny – rozwiązanie podobne jak przy leasingu zwrotnym, dla firm nabywających samochody ciężarowe za gotówkę, w ciągu 3 miesięcy od zakupu pojazdu

Umowa leasingowa samochodu ciężarowego może być spłacana w różnych wariantach np.

 • raty równe – wszystkie raty mają równą wielkość
 • raty malejące (kapitałowe) – odsetki uzależnione od wielkości kwoty pozostającej do spłaty
 • raty sezonowe – w zależności od prowadzonej działalności – np. w rolnictwie, w okresie zbiorów, dochody są znacznie większe, niż zimą.

Największe zalety naszego leasingu samochodu ciężarowego

W naszej ofercie znajdziecie Państwo finansowanie nawet do 100% wartości pojazdu bez wkładu własnego. Leasing w AJB Finance to możliwość finansowania nowych i używanych:

 • samochodów dostawczych i ciężarowych
 • autobusów
 • naczep i przyczep
 • ciągników siodłowych i samochodów specjalistycznych

Finansujemy samochody maksymalnie 15 – letnie (chociaż w uzasadnionych przypadkach, również starsze). Nie zawsze wymagamy wycenę rzeczoznawcy. Finansowaniem możemy objąć również pojazdy z normą emisji spalin EURO – 3. Maksymalny okres finansowania trwa 72 miesiące. Niskie oprocentowanie i atrakcyjne pakiety ubezpieczeń! Ubezpieczenie można wliczyć do rat leasingowych.

Skontaktuj się z nami!

Zachęcamy do kontaktu wszystkich, którzy mają jakiekolwiek pytania dotyczące kredytów, leasingu lub ubezpieczeń. Odpowiemy na każde pytanie oraz doradzimy, które finansowanie jest dla Państwa najkorzystniejsze.

leasing kredyt ubezpieczenia
Scroll to Top
Przewiń do góry