LEASING KOPAREK

Leasing koparki to doskonałe rozwiązanie dla osób prowadzących firmy z sektora budowlanego. Zarówno w przypadku nowych przedsiębiorstw, jak i tych o dłuższym stażu zakup kosztownych maszyn może być nie lada wyzwaniem. Właściciele większych firm zaś bardzo często nie chcą zamrażać swoich środków finansowych, które mogliby przeznaczyć na inne wydatki. Decydując się na koparkę w leasingu można w łatwy sposób i bez większych formalności czy ryzykownych kredytów pozwolić sobie na rozwój kapitału firmy i zwiększenie jej atrakcyjności na rynku budowlanym.

Jakie są zalety leasingu koparki w AJB Finance?

Przedsiębiorcy decydujący się na leasing koparek mogą czerpać wiele korzyści z tego rozwiązania. Nie tylko pozwala to rozłożyć koszta drogich maszyn na raty bez konieczności posiadania zdolności kredytowej, ale też zaoszczędzić środki finansowe. Dlaczego warto skorzystać z takiej możliwości?

 • W przypadku leasingu koparki firma budowlana nie musi jednorazowo angażować dużej kwoty potrzebnej do jej zakupu. Elastyczne warunki pozwalają na dostosowanie jednorazowej opłaty wstępnej, wysokości rat leasingowych oraz okresu trwania umowy do potrzeb klienta. Możliwe jest także finansowanie maszyn w 100% bez konieczności wkładu własnego.
 • Osoby korzystające z tego rozwiązania nie muszą pokrywać wartości VAT-u, ponieważ zajmuje się tym AJB Finance.
  Procedura jest bardzo prosta i może być poza podpisaniem umowy przeprowadzona w pełni elektronicznie. Umowy podpisywane są w dogodnym dla klienta czasie i miejscu.
 • Przedstawiciele firmy AJB Finance oferują profesjonalne doradztwo i na każdym etapie rzetelnie wyjaśniają wszelkie wątpliwości. Pomagają także w załatwieniu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem leasingu, rejestracją przedmiotu jeśli to koniecznie oraz jego ubezpieczeniem.

Jakie są warunki leasingu koparki w AJB Finance?

Firma AJB Finance oferuje elastyczne warunki korzystania z usług, co sprawia, że każdy przedsiębiorca może dostosować ofertę do własnego zapotrzebowania. Wykwalifikowani pracownicy doradzają odpowiednie rozwiązania wymieniając ich zalety i wady, co jest szczególnie korzystne dla firm wchodzących na rynek, których właściciele nie mają jeszcze doświadczenia z tego typu umowami.

 • Klienci firmy AJB Finance mogą korzystać z oferty leasingu operacyjnego, finansowego i zwrotnego o niskim oprocentowaniu.
 • Warunki umowy dostosowane są do potrzeb klienta. Do wyboru są raty równe, malejące, balonowe lub sezonowe.
 • Firma AJB Finance umożliwia finansowanie w walutach.
 • Standardowo maszyny finansowane są do 18 lat, jednak istnieje możliwość sfinansowania również starszych maszyn.
 • AJB Finance posiada atrakcyjne pakiety ubezpieczeń które można wliczyć do rat leasingowych.
 • Maksymalny okres finansowania wynosi 84 miesiące, jednak w niektórych przypadkach istnieje możliwość jego przedłużenia.
 • Finansowanie maszyn używanych odbywa się bez wyceny rzeczoznawcy.

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej oraz doradztwie gospodarczym. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na wspólny sukces. Stąd nasze doświadczenie oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Dlatego współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

kontakt