LEASING NACZEP CYSTERN

W firmach prowadzących działalność wymagającą przewożenia ładunków płynnych lub sypkich pojawia się czasem konieczność zakupu cystern. Jeśli właśnie Planują Państwo poszerzenie taboru samochodowego lub rozpoczęcie działalności w tym zakresie branży transportowej, warto rozważyć uzyskanie finansowania w postaci leasingu. Leasing naczepy cysterny może okazać się najkorzystniejszym rozwiązaniem dla Twojej firmy, a nasi doradcy pomogą Państwu świadomie wybrać najbardziej zyskowną strukturę finansowania w warunkach Państwa przedsiębiorstwa.

Leasing z AJB Finance

Oferta leasingu naczepy cysterny obejmuje propozycje zarówno dla firm transportowych istniejących na rynku od wielu lat, jak i dla nowych przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają działalność. Nasi klienci wybierają naczepy, które są im potrzebne i sami decydują o tym, które modele będzie najlepiej dopasowany do wymagań ich klientów, zaś Firma AJB Finance zapewnia fachowe doradztwo w wyborze najkorzystniejszych form finansowania, w zależności od sytuacji przedsiębiorcy. Na naszej stronie udostępniamy kalkulator, który pozwala klientom samodzielnie sprawdzić koszty różnych wariantów leasingowych. Nasi specjaliści doradzają wyjaśniają wszystkie zagadnienia związane z leasingiem naczepy cysterny i za pośrednictwem Internetu dopełniają formalności prowadzących do uzyskania leasingu, co pozwala przedsiębiorcom zaoszczędzić czas. Podpisanie umowy odbywa się w miejscu i czasie wybranym przez klienta.

Oferta leasingowa na zakup naczep cystern

Celem AJB Finance jest wspieranie pozyskiwania finansowania na rozwój małych, średnich i dużych firm. Wysokie kwalifikacje naszych doradców i dobra znajomość zagadnień podatkowych oraz często zmieniających się procedur pozwalają wybrać najlepsze rozwiązania dla każdej firmy, zarówno takiej, która dopiero wchodzi na rynek, jak i tych, które świadczą usługi już od wielu lat. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala wybrać optymalną opcję, nawet dla firm z negatywną historią w BIK i KRD. Oferty leasingowe obejmują m.in.:

 • różne rodzaje leasingu: operacyjny, finansowy i zwrotny,
 • różną wysokość rat leasingu: raty równe, malejące, balonowe lub sezonowe,
 • możliwość uzyskania finansowania w walutach obcych,
 • możliwość uzyskania finansowania 100% wartości naczepy,
 • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń,
 • możliwość wliczenia ubezpieczenia do rat leasingowych.

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-prawnej, jak i doradztwie gospodarczym. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na sukces. Nasze doświadczenie w zakresie ubezpieczeń, leasingu, itp. oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

kontakt

 • 71 30 70 380
  607 593 812
  536 555 711
 • biuro@ajbfinance.pl
 • AJB Finance Sp. z o.o.
  Leszczyńskiego 4/29
  50-078 Wrocław