Samochody osobowe i dostawcze

Ubezpieczenia samochodów osobowych i dostawczych

Ubezpieczenia samochodów osobowych i dostawczych oferowane przez nas dla naszych Klientów wyróżniają się  zawsze jak najkorzystniejszą relacją ceny do zakresu ubezpieczenia pojazdu. Obsługujemy zarówno Firmy jak i osoby prywatne. Jesteśmy specjalistami w zakresie ubezpieczeń i zawsze stawiamy na długą współpracę z naszymi Klientami. Nasza oferta obejmuje między innymi :

  • Obowiązkowe ubezpieczenie OC
  • Dobrowolne Auto-Casco które może chronić od kradzieży, uszkodzenia pojazdu czy różnych skutków zniszczenia
  • NNW
  • Assistance
  • GAP

Trzeba zawsze pamiętać, że OC jest zawsze obowiązkowe. Jego brak może mieć poważne konsekwencje dla właściciela pojazdu takie jak pokrycie strat materialnych w wyniku zdarzenia drogowego czy pokrycie kosztów związanych z leczeniem, rehabilitacją, kalectwem itd.

Zawsze stawiamy na długofalową współpracę z naszymi Klientami. Kładziemy nacisk na wzorową obsługę naszych Klientów. Tanio ubezpieczymy Twój pojazd, ale także pomożemy w likwidacji szkody od strony technicznej i prawnej.

Jeśli posiadasz kilka pojazdów w swojej firmie wynegocjujemy dla Ciebie dodatkowe zniżki.

Nasza oferta ubezpieczenia samochodów osobowych i dostawczych skierowana jest również do Klientów, którzy mają pojazdy w kredycie lub leasingu. Jest to o tyle istotne ponieważ nie każdy bank czy firma leasingowa akceptuje ubezpieczenie od każdego ubezpieczyciela, oraz banki czy firmy leasingowe stawiają dodatkowe warunki które muszą być uwzględnione przy zawarciu ubezpieczenia takie jak stała wartość pojazdu, brak amortyzacji czy udziału własnego.

Nasi specjaliści analizują zawsze wszystkie możliwości przedstawienia najkorzystniejszej oferty dla naszych Klientów. Wymaga to sporej wiedzy nie tylko produktowej, ale i doświadczenia które posiadamy. Dlatego zawsze jesteśmy konkurencyjni i budujemy trwałe relacje z naszymi Klientami.

Z roku na rok koszty ubezpieczenia niestety rosną i każdy z właścicieli pojazdów w większym lub mniejszym stopniu je odczuwa. Szanowny Kliencie, wybierając nasz produkt ubezpieczenia samochodów osobowych i dostawczych masz 100% gwarancji, że dołożymy wszelkich starań by obniżyć dla Ciebie cenę ubezpieczenia, oraz dopilnujemy by Twoja polisa chroniła Twoje interesy.

Masz pytania odnośnie polisy ? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń.

Zachęcamy do podjęcia współpracy.

AJB Finance – Twój doradca w biznesie