Transport ciężki.

Ubezpieczenia ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych i naczep potrafią generować znaczne koszty dla firm transportowych. Nasza wiedza, doświadczenie budowane przez lata, pozwala zaoferować firmom transportowym optymalne rozwiązania w zakresie ubezpieczeń z zachowaniem rozsądnych stawek z zachowaniem pełnej ochrony ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenia ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych i naczep są naszą specjalnością i pasją. Kompleksowo obsługujemy firmy transportowe nie tylko w zakresie ubezpieczeń, ale świadczymy również szereg usług dodatkowych takich jak leasing, kredyt czy nawet szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach transportu ciężkiego. Stale podnosimy naszą wiedzę po to by zawsze naszym Klientom zaoferować najlepsze rozwiązania. Dzięki naszej bardzo dobrej znajomości branży ubezpieczeniowej, stałej współpracy z firmami ubezpieczeniowymi jesteśmy w stanie zaoferować warunki oferty która jest znacznie lepsza od tej ogólnie dostępnej na rynku ubezpieczeniowym.

Każda firma z którą współpracujemy odnosi szereg korzyści. Przypilnujemy terminów ubezpieczeń, zawsze dobierzemy najlepsze rozwiązanie i na życzenie jeśli pojawi się taka potrzeba przedstawimy atrakcyjne finansowanie. W przypadku wystąpienia szkody pomożemy w likwidacji. Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę. Na jednym ciągniku siodłowym możesz zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Ubezpieczamy w zakresie:

  • obowiązkowego ubezpieczenia OC
  • dobrowolnego Auto-Casco
  • ubezpieczenia NNW
  • OC przewoźnika

Stawiamy na długofalową współpracę z naszymi Klientami stąd kładziemy nacisk na wzorową obsługę Klienta. Nie tylko ubezpieczamy, ale co najważniejsze jeśli zdarzy się sytuacja, w której ma nastąpić wypłata odszkodowania pomagamy naszym Klientom w likwidacji szkody nie tylko od strony technicznej, ale także prawnej.

Naszą ofertę kierujemy również do Klientów którzy mają pojazdy w kredycie lub leasingu. Jest to bardzo ważne ponieważ nie każdy bank czy firma leasingowa akceptuje każde ubezpieczenie. Nasze ubezpieczenia gwarantują między innymi stałą wartość pojazdu, brak amortyzacji czy udziału własnego.

Koszty ubezpieczenia w transporcie są dość istotne. Szanowny Kliencie, z naszej strony dołożymy wszelkich starań by je obniżyć dla Ciebie, zrobimy wszystko by Twoja polisa była zawarta nie dlatego bo trzeba, ale co najważniejsze, chroniła Twoje interesy.

Zapraszamy do kontaktu. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń.

Zachęcamy do podjęcia współpracy.

AJB Finance – Twój doradca w biznesie

Ubezpieczenia ciągników siodłowych. Najlepsze oferty ubezpieczeniowe.