SAMOCHODY OSOBOWE I DOSTAWCZE

Ubezpieczenia samochodów osobowych i dostawczych oferowane przez nas dla naszych Klientów wyróżniają się  zawsze jak najkorzystniejszą relacją ceny do zakresu ubezpieczenia pojazdu. Obsługujemy zarówno Firmy jak i osoby prywatne. Jesteśmy specjalistami w zakresie ubezpieczeń i zawsze stawiamy na długą współpracę z naszymi Klientami. Nasza oferta obejmuje między innymi :

  • Obowiązkowe ubezpieczenie OC
  • Dobrowolne Auto-Casco które może chronić od kradzieży, uszkodzenia pojazdu bądź innych zdarzeń losowych
  • NNW
  • Assistance
  • GAP

Jakie są konsekwencje braku ubezpieczenia OC

Trzeba pamiętać, że OC jest zawsze obowiązkowe. Jego brak może mieć poważne konsekwencje dla właściciela pojazdu takie jak pokrycie strat materialnych w wyniku zdarzenia drogowego czy pokrycie kosztów związanych z leczeniem, rehabilitacją, kalectwem itd. Brak polisy OC skutkuje karą finansową z  Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, a w przypadku szkody pojazdem nie posiadającym ubezpieczenia, UFG posiada roszczenie zwrotne wobec sprawcy wypadku.

Przeanalizujemy Twoją obecną polisę

Jeśli obecna polisa nie spełnia Państwa oczekiwań prosimy o kontakt w celu przeanalizowania szczegółów ubezpieczenia. Przedstawimy indywidualną ofertę, dopasowaną do Państwa potrzeb. Zawsze stawiamy na długofalową współpracę z naszymi Klientami. Kładziemy nacisk na wzorową obsługę naszych Klientów. Tanio ubezpieczymy Twój pojazd, ale także pomożemy w likwidacji szkody od strony technicznej i prawnej.

AJB Finance – wybierz idealnie dopasowaną ofertę

Nasza oferta ubezpieczenia samochodów osobowych i dostawczych skierowana jest również do Klientów, którzy mają pojazdy w kredycie lub leasingu. Jest to o tyle istotne ponieważ nie każdy bank czy firma leasingowa akceptuje ubezpieczenie od każdego ubezpieczyciela. Banki czy firmy leasingowe stawiają dodatkowe warunki, które muszą być uwzględnione przy zawarciu ubezpieczenia, takie jak stała wartość pojazdu, brak amortyzacji czy udziału własnego.

Nasi specjaliści analizują zawsze wszystkie możliwości przedstawienia najkorzystniejszej oferty dla naszych Klientów. Wymaga to sporej wiedzy nie tylko produktowej, ale i doświadczenia które posiadamy. Dlatego zawsze jesteśmy konkurencyjni i budujemy trwałe relacje z naszymi Klientami. Jeśli posiadasz kilka pojazdów w swojej firmie przygotujemy ofertę ubezpieczenia flotowego.

Z roku na rok koszty ubezpieczenia niestety rosną i każdy z właścicieli pojazdów w większym lub mniejszym stopniu je odczuwa. Szanowny Kliencie, wybierając nasz produkt ubezpieczenia samochodów osobowych i dostawczych masz 100% gwarancji, że dołożymy wszelkich starań by obniżyć dla Ciebie cenę ubezpieczenia, oraz dopilnujemy by Twoja polisa chroniła Twoje interesy.

 
Skontaktuj się Z NAMI ZA POMOCĄ formularza kontaktowego
lub zadzwoń

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej oraz doradztwie gospodarczym. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na wspólny sukces. Stąd nasze doświadczenie oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Dlatego współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

BIURO

SIEDZIBA