KALKULATOR LEASINGU SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Leasing jest najbardziej popularną formą finansowania samochodów osobowych. Jeżeli chcesz poznać szacunkowy koszt leasingu skorzystaj z naszego kalkulatora. Podane przez kalkulator raty leasingowe są orientacyjne, aby poznać szczegóły oferty skontaktuj się z naszym doradcą.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty leasingu samochodu osobowego

Klienci porównując koszt leasingu często sugerują się jedynie sumą opłat leasingowych. Co nie do końca odzwierciedla realny koszt leasingu. – link do artykułu. Firmy leasingowe często narzucają Klientowi szereg kosztów dodatkowych, najczęściej w postaci ubezpieczeń. Dobrym przykładem jest tu ubezpieczenie GAP. Sam produkt jest zazwyczaj bardzo dobry, jednak narzucony przez firmy leasingowe jest często wyraźnie droższy. Co najważniejsze w przypadku szkody, GAP jest wypłacany do firmy leasingowej a nie do Klienta. W przypadku takiego zdarzenia Klient nie dość, że kupił droższy produkt, to dodatkowo nie spełnił on do końca swojego zadania. AJB Finance oferuje  dla Klientów ubezpieczenie GAP często znacznie tańsze, ale co najważniejsze w przypadku szkody, odszkodowanie z tytułu GAP jest wypłacane na konto Klienta, a nie do firmy leasingowej. Więcej o naszym produkcie można przeczytać – link.  Należy też powiedzieć, że firmy leasingowe często wymuszają swoje ubezpieczenie GAP jako obowiązkowe w danej firmie. Pomimo tego, że ta praktyka jest powszechna to Klient decyduje o wyborze ubezpieczenia.

Dodatkowym kosztem jest również ubezpieczenie komunikacyjne. Firmy leasingowe oferują swoje ubezpieczenia pakietowe, jednak nie  w każdym przypadku będą one korzystniejsze od dostępnych na rynku. Przed podpisaniem umowy leasingowej warto porównać ubezpieczenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych.

AJB Finance oferuje oferuje atrakcyjne ubezpieczenia flotowe. Warunkiem skorzystania z oferty flotowej jest posiadanie minimum sześciu pojazdów, łącznie z obecnie leasingowanym.

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej oraz doradztwie gospodarczym. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na wspólny sukces. Stąd nasze doświadczenie oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Dlatego współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

kontakt