KALKULATOR LEASINGU SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Leasing samochodów dostawczych to popularna forma finansowania. Przedsiębiorca decydujący się na leasing może liczyć nie tylko na korzyści podatkowe, ale również na oszczędność czasu przeznaczonego na formalności. Aby zorientować się jakie są możliwości i wybrać najkorzystniejszą opcję leasingu, proponujemy samodzielne sprawdzenie różnych wariantów za pomocą kalkulatora kosztów leasingu samochodu dostawczego.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze leasingu samochodu dostawczego

Dla większości Klientów najważniejszym aspektem jest suma opłat leasingowych. Proponujemy zwrócić uwagę na pozostałe opłaty wynikające z użytkowania przedmiotu leasingu np. ubezpieczenia GAP, ochrony prawnej czy ubezpieczeń komunikacyjnych oferowanych przez firmy leasingowe. Ceny usług dodatkowych oferowanych przez leasingodawców często podnoszą znacznie realny koszt leasingu. AJB Finance dla swoich Klientów oferuje indywidualne ubezpieczenia GAP oraz ubezpieczenia komunikacyjne. Do zalet oferowanego przez naszą firmę ubezpieczenia GAP należą między innymi : konkurencyjna cena, szybkie rozliczanie szkód i co najważniejsze wypłata z tytułu szkody GAP trafia na konto Klienta, a nie na konto firmy leasingowej.  

Podobnie w przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych, warto porównać koszt ubezpieczeń oferowanych przez firmy leasingowe z indywidualnym ubezpieczeniem. Firma AJB Finance oferuje dla swoich Klientów atrakcyjne pakiety ubezpieczeń.

Jeżeli posiadasz w firmie więcej niż pięć pojazdów (razem z obecnie leasingowanym)  zapytaj o ofertę flotową. Dzięki ubezpieczeniu flotowemu Klient uzyskuje bardzo atrakcyjne stawki ubezpieczeń.

Na koniec zwrócimy jeszcze uwagę na problem wymuszania zakupu dodatkowych ubezpieczeń w firmach leasingowych. Pomimo tego, że to powszechna praktyka to Klient zawsze decyduje o wyborze ubezpieczenia.

 

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej oraz doradztwie gospodarczym. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na wspólny sukces. Stąd nasze doświadczenie oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Dlatego współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

kontakt