UŻYWANE AUTOBUSY

Zakup autobusów i autokarów wymaga zaangażowania dość dużych środków finansowych, co jest pewnym ograniczeniem w rozwoju i modernizacji firm zajmujących się tego rodzaju działalnością. Warto zwrócić uwagę na możliwość wzięcia w leasing używanego pojazdu, zwłaszcza gdy interesuje nas autobus kupowany za granicą i leasing w walutach obcych. Firma AJB Finance służy wiedzą i doświadczeniem i poleca swoje usługi w zakresie pomocy w wyborze najkorzystniejszej formy finansowania, w zależności od potrzeb i możliwości przedsiębiorstwa.

Leasing autobusów używanych

Leasing w wielu wypadkach jest najkorzystniejszą formą pozyskania pojazdu do firmy i zwiększenia jej konkurencyjności. Leasing autobusów używanych umożliwia szybkie zwiększenie liczby pojazdów, zmodernizowanie taboru autobusowego i wprowadzenie do przedsiębiorstwa nowszych technologii bez konieczności zaangażowania środków własnych, które można wykorzystać w innych procesach rozwoju firmy. O leasing mogą występować nawet firmy, które dopiero wchodzą na rynek lub zamierzają zmienić profil swojej działalności. Umowę leasingową mogą podpisać także firmy, które nie mają zdolności kredytowej, albo mają złą historię w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), czy Krajowym Rejestrze Długów (KRD). Korzystanie z leasingu autobusów nie zmniejsza zdolności kredytowej przedsiębiorstwa, ani nie wpływa na ograniczenie dostępu do innych środków na inwestycje.

Dlaczego AJB Finance?

Firma AJB Finance zatrudnia specjalistów z dużą wiedzą i doświadczeniem, którzy indywidualnie podchodzą do potrzeb każdej firmy. Klienci AJB Finance podkreślają zaangażowanie pracowników w wybór najkorzystniejszej formy finansowania pojazdów oraz dobór najbardziej odpowiedniego wariantu leasingu dla każdej firmy, w zależności od jej obecnej sytuacji. Konsultanci wyjaśniają wszystkie zawiłości, ułatwiają przejście przez formalności i są elastyczni, bez problemu dostosowują się do potrzeb klienta, którego wyręczają nawet w zarejestrowaniu i ubezpieczeniu auta. Doradcy są mobilni i wszystkie formalności wymagające zaangażowania klientów są przeprowadzane w miejscu i czasie wskazanym przez przedsiębiorców. Pomocą dla naszych klientów będzie umieszczony na stronie AJB Finance kalkulator leasingowy, który jeszcze przed rozmową z doradcą pozwoli klientom samodzielnie sprawdzić przybliżone koszty różnych wariantów finansowych leasingu.

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej oraz doradztwie gospodarczym. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na wspólny sukces. Stąd nasze doświadczenie oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Dlatego współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

kontakt