UBEZPIECZENIA URZĄDZEŃ POMIAROWYCH

Urządzenia pomiarowe to specjalistyczny sprzęt przenośny, stanowiący terenowe narzędzie pracy dla projektantów, inspektorów, kontrolerów, geodetów itp, To również aparaty, kamery i komputery. Jest to sprzęt niezwykle czuły ze względu na swoją dokładność, a z racji tego również wrażliwy na uszkodzenia. Z racji swojej przenośności i wysokiej wartości, urządzenia pomiarowe mogą być również bardziej narażone na kradzież. Dlatego mądrym ruchem jest wykupienie polisy ubezpieczeniowej. Ubezpieczenie się na wszelki wypadek z AJB Finance, to oprócz profesjonalnej obsługi, zysk na dobrej cenie.

Rodzaje ubezpieczeń urządzeń pomiarowych

Z racji zróżnicowanej funkcji, którą pełnią urządzenia pomiarowe, a co za tym idzie ich różnej wartości i środowiska pracy, każdą polisę wycenia się indywidualnie w zależności od rodzaju sprzętu. Urządzenia pomiarowe możemy wyposażyć w dwa rodzaje ubezpieczeń:

  • ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk – ubezpieczenie to obejmuje wszystkie szkody w posiadanych urządzeniach – zarówno wynikłe w wyniku zagrożeń żywiołowych takich jak pożary, powodzie i innego rodzaju nieprzewidywalne warunki atmosferyczne, problemy związane z zasilaniem – np. przepięcie na linii elektryczne, oraz uszkodzenia związane z aktami wandalizmu. Ubezpieczenie obejmuje również skutki kradzieży
  • ubezpieczenie przenośnego sprzętu elektronicznego – jest to ubezpieczenie dotyczące szkód, które mogą powstać wskutek eksploatacji – na przykład nieodpowiedniej obsługi, błędów w użytkowaniu, związanych z pomyłką bądź wynikających z braku kwalifikacji. Ubezpieczenie tego typu obejmuje również problemy wynikające z przyczyn elektrycznych i wandalizmu

Zalety naszych ubezpieczeń

AJB Finance proponuje kompleksową obsługę w dziedzinie ubezpieczenia Państwa sprzętu pomiarowego.Jeśli swoją dzialaność gospodarczą opieracie na pracy z takim sprzętem, nasza oferta będzie dla Was idealna. Z każdym klientem negocjujemy indywidualne warunki, nasza postawa wyraża otwartość i gotowość do podjęcia najbardziej skomplikowanych spraw. Skontaktujcie się z nami już dziś i otrzymajcie bezpłatną analizę posiadanej polisy i propozycję nowej, przygotowanej przez naszych specjalistów. Oprócz niskiej ceny nasze ubezpieczenie to zalety takie jak:

    • możliwość rozłożenia na raty, które nie zwiększą ceny samej polisy,
    • ubezpieczenie obowiązujące na terenie całego kraju

możliwość rozszerzenia ubezpieczenia na transport urządzeń

Ubezpiecz się z AJB Finance

Nasza firma może poszczycić się 17 – letnim doświadczeniem w branży, bogatymi kontaktami biznesowymi i wyjątkowym “Know How”, które pracuje na naszych klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przypisując mu stałego opiekuna. Nasze podejście jest w pełni profesjonalne, a zaangażowanie to pełne 100 %. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze i znajomości rynku, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa naprawdę unikalną ofertę. Załatwimy wszystkie potrzebne dokumenty, a Wasze dane będą u nas maksymalnie bezpiecznie. Zapraszamy do darmowych konsultacji.

 
Skontaktuj się Z NAMI ZA POMOCĄ formularza kontaktowego
lub zadzwoń

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej oraz doradztwie gospodarczym. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na wspólny sukces. Stąd nasze doświadczenie oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Dlatego współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

BIURO

SIEDZIBA