NNW DLA KIEROWCY I PASAŻERÓW-TRANSPORT CIĘŻKI

W ciągu roku, w samej Polsce dochodzi średnio do około 30 000 wypadków na drogach. Ubezpieczenie OC dla kierowców jest obowiązkowe, ale jego zakres jest bardzo podstawowy.  Warto wiedzieć, że ubezpieczyciele oferują również specjalne opcje, które chronią nie tylko pojazd, ale również interesy kierowcy i jego pasażerów (w przypadku doznania uszczerbku na zdrowiu po incydencie na drodze). Czym jest ubezpieczenie NNW w polisie komunikacyjnej i czy warto w nie zainwestować?

leasing bez bik

NNW dla kierowcy i pasażera w samochodzie ciężarowym – dlaczego warto?

Jeśli kierowca lub przedsiębiorca z branży transportowej nie posiada odpowiedniego ubezpieczenia NNW musi liczyć się z koniecznością naprawienia szkody z własnych środków i przygotować się na wypłatę odszkodowania dla pracownika lub jego rodziny, co może poważnie wpłynąć na płynność finansową firmy. Ubezpieczenie NNW obejmuje ochroną zarówno kierowcę, jak i jego pasażerów. To jedno z najlepszych rodzajów zabezpieczenia, które co prawda nie zapobiega bezpośrednio przed incydentem na drodze, ale zapewnia duże wsparcie dla ubezpieczonych, którzy ucierpieli wskutek nieszczęśliwego wypadku. To bardzo ważny element, który warto dodać do tradycyjnej polisy komunikacyjnej.

Potrzebujesz gotówki zapytaj o faktoring

Jaki wybrać zakres ubezpieczenia NNW

Limity świadczeń z ubezpieczenia NNW dla kierowcy i pasażerów w samochodzie ciężarowym w polisie komunikacyjnej (następstw nieszczęśliwych wypadków) są ustalane przy wyborze polisy. Aby wybrać najlepiej – czyli znaleźć ubezpieczyciela, który oferuje najbardziej atrakcyjne warunki ubezpieczenia, przy zachowaniu stosunkowo niskiej składki – najlepiej zasięgnąć porady specjalisty, który ma dostęp do najlepszych oferty wiodących firm ubezpieczeniowych. Dodatkowym atutem wynikającym z wybrania usług naszej firmy, jest możliwość skorzystania z profesjonalnych usług finansowych i doradczych. Jeśli właściciel firmy transportowej korzysta lub zamierza skorzystać z leasingu lub kredytu dzięki ofercie profesjonalnych usług finansowych i doradczych ekspertów z AJB Finance, może wybrać ofertę, która umożliwia włączenie kosztu całej polisy komunikacyjnej w ratę leasingową. Co więcej – osoby, które lubią załatwić wszystko w jednym miejscu, dzięki AJB Finance mogą również skorzystać z oferty na profesjonalne usługi i szkolenia BHP, których przeprowadzenie jest koniecznością w wielu przedsiębiorstwach.

Dobrze dopasowane ubezpieczenie NNW obejmuje szeroki zakres ochrony, począwszy od kontuzji ciała na skutek wypadku komunikacyjnego, po śmierć ubezpieczonego. Wybór dobrego ubezpieczyciela ma tutaj kluczowe znaczenie. W przypadku wystąpienia szkody, NNW obejmuje ubezpieczenie ciała: pokrywa koszty leczenia i powiązane wydatki innych kierowców i pasażerów, którzy zostali ranni w wypadku samochodowym spowodowanym przez pojazd mechaniczny. Dzięki NNW można pokryć koszty leczenia doraźnego, opieki szpitalnej, wizyt lekarskich, leków na receptę, fizykoterapii i wszelkich innych zabiegów medycznych uznanych za konieczne. W najgorszych wypadkach, polisa pokryje również koszty pogrzebu. Wyżej opisane przykłady są zwykle bardzo kosztowne – skorzystanie z dobrej i szerokiej oferty ubezpieczyciela jest więc kluczowe.

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej oraz doradztwie gospodarczym. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na wspólny sukces. Stąd nasze doświadczenie oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Dlatego współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

BIURO

SIEDZIBA