REJESTRACJA SPÓŁEK

Naszym Klientom oferujemy możliwość rejestracji spółek prawa handlowego. Czas to pieniądz. Jeśli nie masz czasu na formalności związane z założeniem spółki, możesz skorzystać z naszej pomocy.  

Działaj, nie trać czasu.

Wychodzimy z założenia, że właściciel firmy powinien skupić się przede wszystkim na świadczeniu usług i rozwijaniu swojej inicjatywy. Nasza usługa zaoszczędzi Państwu czas, który trzeba poświęcić na wszelkie formalności.

Kupno nowo założonej spółki kapitałowej lub osobowej umożliwia rozpoczęcie działalności w dogodnym dla Państwa terminie, a także zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy, których wymaga otwarcie firmy we własnym zakresie. Nasze rozwiązanie oszczędzi Państwu również stresu wiążącego się z wypełnianiem formalności.

Audyt i zakup spółki

Planujesz zakup gotowej spółki ? Zakup spółki to poważne przedsięwzięcie, zrozumiała jest zatem troska o właściwy przebieg transakcji. AJB FINANCE oferuje Państwu pomoc w przeprowadzeniu zakupu wskazanej spółki. Oprócz czuwania nad samą transakcją, proponujemy przeprowadzenie audytu, który sprawdzi wiarygodność kontrahenta i stan finansowy firmy, wykazując wszelkie niepokojące nieprawidłowości.

Korzyści :

  • możliwość przeprowadzenia audytu – czynności sprawdzających uczciwość Państwa kontrahenta
  • na życzenie klienta – usługi doradcze dotyczące opłacalności transakcji i możliwości dalszego rozwinięcia działalności
  • nadzór nad prawnymi aspektami sprzedaży, gwarantujący właściwy przebieg transakcji
Skontaktuj się Z NAMI ZA POMOCĄ formularza kontaktowego
lub zadzwoń

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej oraz doradztwie gospodarczym. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na wspólny sukces. Stąd nasze doświadczenie oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Dlatego współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

BIURO

SIEDZIBA