LEASING UŻYWANYCH SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Oferta leasingowa nie musi dotyczyć jedynie nowych samochodów ciężarowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w swojej ofercie posiadamy również propozycję leasingu na używane samochody ciężarowe. Współpracujemy z wieloma dostawcami używanych samochodów ciężarowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom w znalezieniu potrzebnego pojazdu. W zakresie usług finansowych oferujemy leasing używanych samochodów ciężarowych.

Zasady dotyczące leasingu na używany samochód ciężarowy

Nasza oferta leasingowa zawiera propozycję finansowania używanych samochodów ciężarowych w leasingu operacyjnym lub finansowym. Finansujemy zakup używanych pojazdów na określonych warunkach:

 • wiek pojazdu do 15 lat, w uzasadnionych przypadkach możliwość leasingu starszego sprzętu
 • nie zawsze jest wymagana wycena rzeczoznawcy
 • możliwość leasingu samochodu ciężarowego z normą emisji spalin EURO-3
 • okres finansowania do 72 m-cy
 • wpłata od 0%
 • raty równe, malejące lub sezonowe
 • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń

Leasing samochodów ciężarowych używanych – dlaczego w Ajb Finance?

AJB Finance to zespół doświadczonych doradców, który zadba o każdy szczegół transakcji. Wszelkie formalności związane z zawarciem umowy leasingowej załatwia osobisty opiekun Klienta. Cała procedura leasingu może odbyć się drogą elektroniczną, a podpisanie umowy następuje w dogodnym dla Klienta miejscu i czasie. Stawiamy na pełen profesjonalizm i rzetelną obsługę Klienta. Nadążamy za zmieniającymi się warunkami i przepisami prawnymi na rynku finansowym, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują profesjonalną usługę doradztwa finansowego. Dzięki znajomości procedur zapewniamy, że przygotowany przez nas wniosek leasingowy spełnia wszystkie warunki formalne wymagane podczas analizy leasingowej. Podejmując z nami współpracę, Klient może być pewien, że nasze działania nie spowodują odrzucenia wniosku z powodu złego przygotowania, co może spowodować spadek oceny kredytowej w BIK.

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-prawnej, jak i doradztwie gospodarczym. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na sukces. Nasze doświadczenie w zakresie ubezpieczeń, leasingu, itp. oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

kontakt

 • 71 30 70 380
  607 593 812
  536 555 711
 • biuro@ajbfinance.pl
 • AJB Finance Sp. z o.o.
  Leszczyńskiego 4/29
  50-078 Wrocław