LEASING SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - KALKULATOR

Leasing samochodów ciężarowych jest najłatwiejszą formą finansowania zakupu środków transportu. Przedstawiony poniżej kalkulator leasingu pozwala na szybkie przygotowanie wstępnej oferty leasingowej. Aby poznać szczegółowe warunki oferty, koniecznie skontaktuj się z nami. Parametry przedstawione w kalkulatorze mają charakter orientacyjny.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze leasingu samochodu ciężarowego

Suma opłat leasingowych podawana w ofertach firm leasingowych nie zawsze odzwierciedla całkowity koszt leasingu. Wpływ na całkowity koszt leasingu mają takie parametry jak wysokość ubezpieczenia komunikacyjnego, ubezpieczenia GAP, koszty wynikające z tabeli opłat i prowizji. W branży transportowej istotną sprawą jest zwrócenie uwagi na koszty przesyłania informacji o ewentualnych mandatach na rzecz instytucji państwowych. Część firm leasingowych wprowadziła w ostatnim czasie zrezygnowała z tabeli opłat i prowizji na rzecz ryczałtowej opłaty rocznej.

AJB Finance dla swoich Klientów oferuje atrakcyjne ubezpieczenia komunikacyjne oraz ubezpieczenie GAP. Zaletą naszego ubezpieczenia GAP oprócz często korzystniejszej ceny jest wypłata odszkodowania na konto Klienta, a nie firmy leasingowej. Dodatkowym atutem jest szybka likwidacja szkody.

Dla Klientów posiadających powyżej pięciu pojazdów ( razem z obecnie finansowanym ) AJB Finance proponuje przygotowanie oferty flotowej, dzięki której Klient ma możliwość ubezpieczenia swojej floty na konkurencyjnych stawkach.

Częstą praktyką firm leasingowych jest przymuszanie Klientów do zakupu dodatkowych ubezpieczeń oferowanych przez leasingodawcę. Mimo tej praktyki ostatecznie to Klient decyduje czy chce takie ubezpieczenie wykupić.

Skontaktuj się Z NAMI ZA POMOCĄ formularza kontaktowego
lub zadzwoń

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-prawnej, jak i doradztwie gospodarczym. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na sukces. Nasze doświadczenie w zakresie ubezpieczeń, leasingu, itp. oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

kontakt

 • 71 30 70 380
  607 593 812
  536 555 711
 • biuro@ajbfinance.pl
 • AJB Finance Sp. z o.o.
  Leszczyńskiego 4/29
  50-078 Wrocław