LEASING MOBILNY

Leasing mobilny to nowoczesna usługa, która została przygotowana specjalnie dla klientów martwiących się o dodatkowe koszty, które mogą wystąpić podczas użytkowania samochodu. Jak on działa? Otóż, w naszej niskiej racie leasingowej odrzucimy wszelkie koszty przeglądów oraz napraw mechanicznych. Tym samym rata leasingu, którą będziecie Państwo spłacać, będzie jedynym Waszym wydatkiem! Chyba każdy z nas marzy o tak bezstresowym użytkowaniu pojazdu, a teraz jest to naprawdę możliwe.

Korzyści z leasingu mobilnego:

  • samochód będzie dokładnie taki, jaki Państwo wybierzecie – nowy lub półroczny,
  • opłacone wszelkie serwisy,
  • obsługa w Autoryzowanym Serwisie Obsługi,
  • możliwość ubezpieczenia pojazdu za pomocą pakietu w jednorazowej wpłacie lub ratach,
  • gwarancja likwidacji szkody komunikacyjnej z VAT oraz zapewnienie pojazdu zastępczego,
  • nowy samochód dokładnie co 4 lata,
  • atrakcyjny limit przebiegu (do 250 tys km),
  • elastyczny okres finansowania samochodu (24-60 miesięcy).

Leasing mobilny to szereg możliwości, z których w pełni możecie Państwo korzystać. Zostały stworzone z myślą o naszych klientach. Dzięki tej usłudze, nie będziecie musieli Państwo martwić się stałymi opłatami związanymi z pojazdem, a także, w każdej chwili i całkowicie za darmo, skorzystacie Państwo z usług autoryzowanego serwisu! To wymarzone rozwiązanie dla każdego klienta.

Leasing mobilny, czyli niskie raty i korzyści podatkowe

Leasing mobilny niesie z sobą szereg naprawdę ciekawych korzyści. Jednym z najistotniejszych czynników jest wysokość raty – a ta zawsze niska. Dlaczego tak się dzieje? W leasingu mobilnym płacimy bowiem za rzeczywiste zużycie samochodu. Wysokość rat wynika z różnicy pomiędzy wartością pojazdu, jaką będzie miał na początku, a wartością końcową, kiedy skończy się okres użytkowania.
Leasing mobilny to również swego rodzaju korzyści podatkowe. Podczas rozliczania tego rodzaju leasingu, zarówno część kapitałową, jak i odsetkową, będziecie mogli Państwo wliczyć w koszty – to z kolei prowadzi do zmniejszenia Państwa podstawy opodatkowania.
Leasing mobilny posiada szereg zalet, dzięki czemu staje się niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem dla wielu klientów. Dlatego warto zdecydować się na taką usługę. Decydując się na nią, będziecie mogli Państwo w pełni korzystać z wybranego przez siebie modelu samochodu, nie martwiąc się przy tym żadnymi ukrytymi kosztami. Co więcej, Państwa rata leasingu będzie naprawdę niska. Dodatkową korzyścią będą również sprawy związane z podatkami.

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej oraz doradztwie gospodarczym. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na wspólny sukces. Stąd nasze doświadczenie oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Dlatego współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

kontakt