LEASING UŻYWANYCH CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH

Leasing używanych ciągników siodłowych w AJB Finance to doskonała alternatywa dla początkujących przedsiębiorców i nowych spółek, ale również dobra już dla istniejących firm. Wybierając ofertę AJB Finance, stawiasz swoje środki (obecne lub przyszłe) na wieloletnie doświadczenie, profesjonalną wiedzę i indywidualną obsługę na najwyższym poziomie. W kwestii leasingu na używany ciągnik siodłowy, nasi Klienci mogą spodziewać się 100 – procentowego zaangażowania, objawiającego się w przypisaniu stałego opiekuna, zobowiązaniu się do załatwienia wszelkich formalności – od wniosku do rejestracji i ubezpieczenia pojazdu po fachowe doradztwo.

Używane ciągniki siodłowe, jako przedmiot leasingu w AJB Finance

Oferujemy różne rodzaje finansowania, nawet bez jakiejkolwiek wpłaty (leasing z wpłatą własną 0%). Oferta przeznaczona jest dla nowych i istniejących przedsiębiorstw, spółek prawa handlowego i klientów indywidualnych. Wspólnie ustalimy która z form leasingu – operacyjny, finansowy czy zwrotny i jaka forma rat – stałe, malejące, balonowe, sezonowe, będzie najbardziej odpowiadać Państwa potrzebom. W kwestii używanych ciągników siodłowych, dajemy naszym Klientom szerokie pole do wyboru interesującego ich pojazdu. Maksymalny wiek ciągnika ustaliliśmy na 15 lat, jednak nie znaczy to, że w pewnych przypadkach nie jesteśmy skłonni odejść od tej reguły. Finansujemy również ciągniki z normą emisji spalin EURO – 3, czyli obowiązującą do 2006 roku. Wycena rzeczoznawcy nie jest potrzebna, by skorzystać z naszej oferty leasingowej. Maksymalny okres leasingu to 72 miesiące, nasi Klienci zyskują na niskich ratach i atrakcyjnych pakietach ubezpieczeń, które można w te raty wkalkulować!

Krok przed konkurencją z finansowaniem AJB Finance

Zróbcie z nami krok przed konkurencją! Jeśli czas to pieniądz, nasi Klienci zaczynają zarabiać na samym początku współpracy z nami. Załatwimy wszystkie potrzebne dokumenty, a jedyna sytuacją, gdy będziemy potrzebować Państwa osobiście – przy podpisie umowy, zostanie zorganizowana w najbardziej pasującym miejscu i czasie. Zarejestrujemy i ubezpieczymy ciągnik siodłowy! Nasze wysokie kwalifikacje pozwalają nam bardzo swobodnie czuć się w bardzo zmiennym środowisku kredytowo – leasingowym. Przy wypełnianiu wniosków opieramy się na wiedzy specjalistów, dlatego nie ma możliwości, by były one odrzucone z powodu błędnego wypełnienia, przez co mogłaby spaść ocena kredytowa BIK. Zależy nam na profesjonalnej i udanej relacji z Klientami. Stawiamy na indywidualne doradztwo, z radością wyjaśnimy wszelkie niejasności związane z leasingiem. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie, nawet najtrudniejszych spraw. Jesteśmy specjalistami również w zakresie ubezpieczeń. AJB Finance to naprawdę kompleksowa obsługa Państwa leasingu. Zachęcamy do sprawdzenia uproszczoną procedurę, gdzie potrzeba jedynie podstawowego kompletu dokumentów (dowód osobisty, rejestracyjny, NIP, REGON i oświadczenia, by cieszyć się swoim nowym ciągnikiem siodłowym.

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej oraz doradztwie gospodarczym. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na wspólny sukces. Stąd nasze doświadczenie oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Dlatego współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

kontakt