LEASING CIĄGNIKA SIODŁOWEGO KALKULATOR

Leasing to najpopularniejsza forma finansowania ciągników siodłowych. W celu zapoznania się z wysokością raty leasingowej Klienci mogą skorzystać z kalkulatora leasingowego. W celu poznania bardziej szczegółowych warunków, zapraszamy do kontaktu. Podane raty leasingowe mają charakter orientacyjny.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze leasingu ciągnika siodłowego

W branży transportowej, jak w żadnej innej, każdy dodatkowy koszt wpływa na rentowność firmy; biorąc pod uwagę stale rosnące ceny paliw, podatków i koncesji. Dlatego przy wyborze finansowania warto zwrócić uwagę na wszystkie koszty wynikające z zawarcia umowy leasingowej. Firma AJB Finance dla swoich Klientów przedstawia konkurencyjne oferty leasingu łącznie z kosztami dodatkowymi takimi jak: ubezpieczenie komunikacyjne i ubezpieczenie GAP. Każdorazowo sprawdzamy dla Klienta jaki wariant ubezpieczenia będzie najkorzystniejszy. Posiadamy w swojej ofercie ubezpieczenie GAP, do którego zalet należą: niska cena, szybka likwidacja szkody i co najważniejsze, odszkodowanie wypłacane jest na konto Klienta, a nie firmy leasingowej.

Zwracamy również uwagę na koszty wynikające z tabeli opłat i prowizji. Nie każda firma leasingowa stosuje dziś takie opłaty, część firm zamiast tego wprowadziło roczną opłatę ryczałtową.

Firma AJB Finance  dla Klientów posiadających więcej niż pięć pojazdów (razem z leasingowanym) przedstawia ofertę ubezpieczenia flotowego. Ubezpieczenie to pozwala na znaczące obniżenie składki ubezpieczeniowej.

Skontaktuj się Z NAMI ZA POMOCĄ formularza kontaktowego
lub zadzwoń

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej oraz doradztwie gospodarczym. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na wspólny sukces. Stąd nasze doświadczenie oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Dlatego współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

kontakt