Leasing bez bik i krd

Otrzymujemy dużo zapytań odnośnie czym jest leasing bez Bik i KRD. Mamy nadzieję że ten wpis odpowie przynajmniej w części na część pytań jakie dostajemy od naszych Klientów. Sama popularność w wynikach wyszukiwania wskazuje że fraza ta jest dość popularna. Ilość zapytań wskazuje wyraźnie że spora ilość przedsiębiorców ma problem z uzyskaniem finansowania przez negatywne wpisy w bazach.

Takie wpisy nie zawsze są ze złej woli przedsiębiorcy, dlatego część firm leasingowych w swoich procedurach dopuszcza finansowanie dla Klientów ze złą historią kredytową. Często na samym początku pada pytanie : Czy sprawdzacie Bik ?  Prawda jest taka, że każda firma leasingowa sprawdza dziś bazy. Na tej podstawie powstaje analiza ryzyka danej transakcji. Jeśli ryzyko jest akceptowalne Klient przechodzi do dalszego etapu weryfikacji. Częstym błędem leasingobiorcy jest zatajenie informacji które mogą mieć pozytywny wpływ na ocenę Klienta. Zaliczyć do tego możemy:

  • posiadany majątek, w tym nieruchomości
  • faktyczne zobowiązania ( dziś łatwo do sprawdzenia ). Jeśli na początku Klient jest nieuczciwy, jaka szansa że będzie terminowo spłacał następne zobowiązanie ?

Firma leasingowa nie działa charytatywnie i dobrze kalkuluje ryzyko od każdej transakcji. W niektórych przypadkach może postawić dodatkowe warunki do spełnienia przez leasingobiorcę takie jak :

  • wyższa wpłata
  • dodatkowe przewłaszczenie lub zabezpieczenie
  • poręczenie dodatkowej osoby bądź firmy
  • przeprowadzenie wizji lokalnej
  • wyższy koszt leasingu

Ważne od samego początku jest poprawne przygotowanie dokumentacji do oceny. Ktoś kto ocenia, swoją wiedzę opiera na tym co mu przygotujemy. Brak istotnych informacji może spowodować odrzucenie danej transakcji, mimo że warunki do jej zaakceptowania występują.
Przygotowując wniosek ze swoim doradcą, warto o wszystkim powiedzieć. Dobry doradca dzięki uzyskanym informacjom będzie mógł zaproponować optymalne rozwiązanie, które nie musi wiązać się choćby z wyższym kosztem finansowania. Liczy się tak naprawdę wiedza danego doradcy, znajomość procedur. W bardzo łatwy sposób można zaszkodzić Klientowi przez zbyt dużą ilość zapytań do BiK. Często niedoświadczeni doradcy składają kilka wniosków jednocześnie, licząc że gdzieś się uda. Jest to poważny błąd który potrafi sprawić, że Klient zamiast otrzymać finansowanie, nie uzyskuje go.

Jeśli macie Państwo problem z negatywnymi wpisami w bazach, potrzebujecie finansowania to zapraszamy do skorzystania z  naszej oferty leasing bez bik i krd. Zapraszamy do skontaktowania się z nami za pomocą formularza kontaktowego

Potrzebujesz finansowania, masz negatywne wpisy ?

Wypełnij formularz on-line
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Ostatnie wpisy

Kategorie

Archiwa

Tagi

AJB Finance to przede wszystkim Firma z dużym doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej oraz doradztwie gospodarczym. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie pracujemy na wspólny sukces. Stąd nasze doświadczenie oraz wypracowane kontakty działają na korzyść naszych Klientów. Dlatego współpracując z nami każdy Klient ma pewność, że pracujemy dla niego z zachowaniem najwyższych standardów.

BIURO

SIEDZIBA